Klienditeenindaja

Sihtasutus Saadjärve
Tartu maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
09.02.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Tartu vald, Äksi alevik, Saadjärve tn 20

Töö kirjeldus

Klientide kiire ja viisakas teenindamine; kassatoimingute teostamine; kohviku korrashoid; kaupade ettevalmistamine, välja paigutamine ja tellimine.

Jääaja Keskus on kogu perele mõeldud teemapark – koht, kus ühest majast saab aimu kogu universumi ajaloost ning meie tulevikust meelelahutuslikus võtmes. Jääaja Keskus on ainulaadne külastuskeskus terves Baltikumis – kohapeal näeb elusuuruses eelajaloolisi loomi ning seda, kuidas on kujunenud maailma ja Eesti loodus.Põnev vabaajaveetmiskoht Tartumaal, kuhu minna perega, kaaslasega või terve grupiga – avastamisrõõmu jagub igas eas huvilistele. Jääaja Keskus asub Vooremaa keskmes, Saadjärve kaldal – piirkond, mis on tuntud just jääaja ning Kalevipoja muistendite poolest.Jääaja Keskus kuulutati 2012. aasta parimaks turismiobjektiks. Jääaja Keskuses toimub palju erineva iseloomuga sündmusi - perekondlikest tähtpäevadest kuni avalike kontsertide ja firmapidudeni.

Kohustused

- Klientide kiire ja viisakas teenindamine
- kassatoimingute teostamine
- kohviku korrashoid
- kaupade ettevalmistamine, välja paigutamine ja tellimine

Nõudmised kandidaadile

- Hea suhtlemisoskus ja rõõmsameelsus
- inglise või vene keele oskus suhtlustasemel
- ausus
- kohusetundlikkus ja abivalmidus
- kiire õppimis- ja kohanemisvõime

Omalt poolt pakume

- Vaheldusrikast osalise koormusega tööd paindliku graafiku alusel
- toredat kollektiivi
- kaasaegseid töötingimusi, kohapealset väljaõpet ja mõnusaid kollektiivseid üritusi.

Kontakt:
Merilyn Saksing
merilyn.saksing@jaaaeg.ee