Autotehnik

Osaühing TRADILO
Lääne maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
01.02.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Lääne maakond, Haapsalu linn, Uuemõisa alevik, Tallinna mnt 73

Töö kirjeldus

Autode ja haagiste tehnoseisundi kontrollimine, remondivajaduse määramine ning tehnohooldus ja remont.

OÜ Tradilo põhitegevusaladeks on KIA, RENAULT ja DACIA sõidukite müük, hooldus ja remont; autovaruosade ja lisatarvikute müük; sõiduautode, maasturite ja kaubikute hooldus ja remont, autode pleki -ja värvitööd; kindlustuskahjude käsitlemine; rehvide müük ja vahetus sõiduautodele ning mootorratastele; kerghaagiste müük; autode pesu.

- Autode ja haagiste tehnoseisundi kontrollimine, remondivajaduse määramine ning tehnohooldus ja remont

Nõudmised kandidaadile

- Nõutud erialane kutsetunnistus või eelnev töökogemus

Omalt poolt pakume

- Häid töötingimusi, stabiilset töökohta, imetoredat kollektiivi ja sportimise võimalust.

Kontakt:
Andrus Laidre
tradilo@tradilo.ee
509 3339