Huvijuht - põhitöökoht

Põhja-Tallinna Sotsiaalkeskus
Harju maakond
Osaline tööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
24.01.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Sõle tn 61a

Töö kirjeldus

Ürituste (tähtpäevade tähistamine, vastuvõtud, ekskursioonid jne) organiseerimine eakatele, lastele ning nende ürituste läbiviimine.
CV saata meiliaadressile info@ptsk.ee, sellele aadressile saate saata ka Teid huvitavad küsimused
Põhja-Tallinna Sotsiaalkeskus on Tallinna linna hoolekandeasutus, mis on asutatud 1995.a.Tema põhieesmärgiks on sotsiaalteenuste osutamine linnaosa toimetulekuraskustega perede lastele ja nende peredele, eakatele ning puuetega inimestele. Sotsiaalkeskuse põhiülesannete elluviimine toimub tema allüksuste, eakate päevakeskuse ja laste päevakeskuse, tegevuse kaudu.http://www.ptsk.ee/

- Ürituste (tähtpäevade tähistamine, vastuvõtud, ekskursioonid jne) organiseerimine eakatele, lastele ning nende ürituste läbiviimine

Nõudmised kandidaadile

- Vajalikud isikuomadused: hea suhtleja
- organiseerimisvõime
- empaatiavõime
- pingetaluvus

Omalt poolt pakume

- Tööd väikeses kollektiivis, puhkus suvel, igakülgset abi ja toetamist kaastöötajate poolt

Kontakt:
sirje.pallo@ptsk.ee