Raamatupidaja

Adavere Meat OÜ
Jõgeva maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
26.01.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Adavere alevik

Töö kirjeldus

- Ettevõtte raamatupidamise korraldamine vastavalt seadusele- Majandusaasta- ja muude finantsaruannete koostamine- Maksete haldamine, ostu- ja müügiarvete sujuva liikumise jälgimine- Maksudeklaratsioonide esitamine- Statistiliste ja muude aruannete nõuetekohane ja tähtaegne koostamine ning esitamine.- Palga- ja puhkusetasude arvestus- Põhivara arvestus- Muud jooksvad raamatupidamisega seotud ülesanded

- - Palga- ja puhkusetasude arvestus- Põhivara arvestus- Muud jooksvad raamatupidamisega seotud ülesanded

Nõudmised kandidaadile

- Sobiv kandidaat on kohusetundlik ning võimeline iseseisvalt tööd tegema. Kasuks tuleb hea suhtlemisoskus
- pingetaluvus ning oskus oma aega planeerida tööde tähtaegseks valmimiseks.

Omalt poolt pakume

- Pikaajalist töölepingut stabiilses ettevõttes.
- Suurepäraseid võimalusi rakendada erialaseid oskusi.
- Enesearendamise võimalust raamatupidamise erialal
- Kaasaegseid kontoriruume ja töövahendeid.
- Konkurentsivõimelist ja kindlat töötasu.

Kontakt:
Raido Villem
raamatupidaja@adaveremeat.ee
+372 54511007