Müügispetsialist

OÜ ABM Kinnistud
Tartu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
10.02.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Vaksali tn 17a-502

Töö kirjeldus

ABM Kinnistud ei ole tavaline kinnisvarabüroo ega metsavahendusettevõte. Meie ettevõte on hinnatud koostööpartner sadadele maaomanikele ja mitmetele Eesti parimatele metsandus- ja põllumajandusettevõtetele ning investoritele. Miks?Sest tänu meie oskuslikule asjaajamisele ja järjepidevale tööle on omanikku vahetanud või majandatud rohkem kui 20 000 000€ väärtuses maatulundusmaid ja kümneid arenduskinnistuid. Nende seas ka suurtehingud, mille väärtus ulatub mitmesadadesse tuhandetesse eurodesse. Me usume, et ka kõige ebaharilikumad olukorrad on lahendatavad ning ka kõige keerulisemad kokkulepped saavutatavad.Otsime oma meeskonda oskuslikku läbirääkijat, kelle ülesandeks on klientide leidmine ja nõustamine, läbirääkimiste pidamine ning tehingute vormistamine.
Soovist palun teada anda, kas läbi kandideerimiskeskkonna lingi või saata oma CV ja motivatsioonikiri Daniel@abm.ee.

- ABM Kinnistud ei ole tavaline kinnisvarabüroo ega metsavahendusettevõte
- Meie ettevõte on hinnatud koostööpartner sadadele maaomanikele ja mitmetele Eesti parimatele metsandus- ja põllumajandusettevõtetele ning investoritele
- Miks?Sest tänu meie oskuslikule asjaajamisele ja järjepidevale tööle on omanikku vahetanud või majandatud rohkem kui 20 000 000€ väärtuses maatulundusmaid ja kümneid arenduskinnistuid
- Nende seas ka suurtehingud, mille väärtus ulatub mitmesadadesse tuhandetesse eurodesse
- Me usume, et ka kõige ebaharilikumad olukorrad on lahendatavad ning ka kõige keerulisemad kokkulepped saavutatavad
- Otsime oma meeskonda oskuslikku läbirääkijat, kelle ülesandeks on klientide leidmine ja nõustamine, läbirääkimiste pidamine ning tehingute vormistamine

Nõudmised kandidaadile

- Abiks tuleb eelnev kogemus müügitöös ja kokkupuude metsanduse või põllumajandusega. Samas usume me siiralt
- et häid tulemusi ei too eelnev hariduskäik ega kogemus
- vaid inimese suhtumine ja töötahe

Omalt poolt pakume

- Väga konkurentsivõimelist töötasu
- väljaõpet ja mentorlust oma ala parimatelt
- nooruslikku ja ühtehoidvat meeskonda
- paindlikku tööaega
- kaasaegseid ja mugavaid töövahendeid.

Kontakt:
Daniel Saabel
daniel@abm.ee