Restorani teenindaja

OÜ Pintmann Grupp
Võru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
28.02.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Võru maakond, Võru linn, Männiku tn 43a

Töö kirjeldus

Restorani külastajate rõõmsameelne ja professionaalne teenindamine; tellimuste võtmine, toitude ettekandmine ja laudade koristamine, rahaga arveldamine; peolaudade ja kohvipauside ettevalmistamine ja teenindamine.
Graafikujärgne töö toimub ka nädalavahetustel ning õhtusel ja varahommikusel ajal.
Majutus, toitlustus, spaa teenused

- Restorani külastajate rõõmsameelne ja professionaalne teenindamine
- tellimuste võtmine, toitude ettekandmine ja laudade koristamine, rahaga arveldamine
- peolaudade ja kohvipauside ettevalmistamine ja teenindamine

Nõudmised kandidaadile

- Sobiv kandidaat on vähemalt 19 aastane
- suurepärane suhtleja
- sõbralik
- avatud suhtumisega ja paindlik
- oma töös täpne
- aus
- kiire
- kohusetundlik ning hea pingetaluvusega. Kasuks tulevad toitlustusalased teadmised ning töökogemus samal ametialal või teenindajana. Soovitav kahe võõrkeele oskus suhtlustasendil (inglise keel
- vene või soome keel)

Omalt poolt pakume

- Kaasaegset ja kindlat töökeskkonda uues renoveeritud restoranis, konkurentsivõimelist palka, arenguvõimalusi, suhtlusrikast tööd, sõbralikku kollektiivi, koolitusi ja omapere soodustusi.

Kontakt:
Ruth Hoole
ruth.hoole@kubija.ee
7866043