Tartu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
17.01.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Kummeli tn 5

Töö kirjeldus

Õpetaja abi toetab õpetajad laste arendamisel nii toas kui õues, abistab lapsi õppetegevustes ning igapäevatoimingutes, tagab rühmaruumide puhtuse ja inventari korrashoiu, korraldab laste toitlustamist, korrastab laste voodeid.
CV saata e-postile: jana.treier@raad.tartu.ee.
Meie lasteaias väärtustatakse terviseedendust ja psühho-sotsiaalset keskkonda. Lisainfot Tartu Lasteaed Klaabu kohta leiate kodulehelt https://klaabu.tartu.ee

- Õpetaja abi toetab õpetajad laste arendamisel nii toas kui õues, abistab lapsi õppetegevustes ning igapäevatoimingutes, tagab rühmaruumide puhtuse ja inventari korrashoiu, korraldab laste toitlustamist, korrastab laste voodeid

Nõudmised kandidaadile

- Teeb meelsasti meeskonnatööd ja on hea suhtleja
- suudab iseseisvalt otsustada ja vastutada ning planeerida oma tööd
- on avatud haridusinnovatsioonile
- on hea pingetaluvusega
- kannatlik
- läbitud on lapsehoidja või pedagoogiline koolitus

Omalt poolt pakume

- Kaasaegset töökeskkonda, vaheldusrikast tööd, puhkust 42 kalendripäeva suvekuudel.

Kontakt:
Jana Treier
jana.treier@raad.tartu.ee
5122618