Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
12.02.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn

Töö kirjeldus

• Pidevalt uueneva tootevaliku pakkumine püsiklientidele• Tööstuskaupade müük telefoni teel• Toodete koolitustes osalemine

Studio Moderna OÜ on osa Studio Moderna grupist, mis on üks juhtivatest otsese turunduse firmadest nii Kesk- kui ka Ida-Euroopas. See asutati 1992. aastal Sloveenias ja praegu tegutseb enam kui 20’s riigis.

- • Pidevalt uueneva tootevaliku pakkumine püsiklientidele• Tööstuskaupade müük telefoni teel• Toodete koolitustes osalemine

Nõudmised kandidaadile

- Hea suhtlemisoskusega ja julge.Meeldib müügiprotsess ja müügi tegemine.Oskad eesti keelt suhtlustasandil

Omalt poolt pakume

- • Töötada Eesti parimate otsemüügispetsialistidega
- • Panusest sõltuvat töötasu (põhipalk, müügi % ja boonus)
- • Õppida erinevate müügi- ja turunduskanalite toimimisi
- • Müüa tooteid ainult meie firma enda kliendibaasile

Kontakt:
Anna Fjodorova
anna.fjodorova@studio-moderna.com