Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
10.02.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Saue vald, Laagri alevik, Vae tn 2

Töö kirjeldus

Ootame iseseisva töötamise planeerimise oskusega aianduse huviga inimest tööle tähtajatult. Tarbe- ja ilutaimede (lilled, tomat ja kurk) kasvatamine ja hooldamine.Toodangu korjamine.Lilletaimede komplekteerimine.Töötamine nii välis- kui sisetingimustes.Hooajavälised tööd kasvuhoones. (ettevalmistamistustööd uueks hooajaks) kui ka köögiviljahoidlas.

Firma alustas tegevust 1993.a. Põhitegevus on köögiviljakasvatus, töötlemine ja hulgimüük. Katmikalal kasvatame köögivilja ja lilli. Katmikala kasvuhoonete üldpindala on 50 000 m², sellest kasutusajaga aastas 7 kuud või enam 21 300 m².

- Ootame iseseisva töötamise planeerimise oskusega aianduse huviga inimest tööle tähtajatult
- Tarbe- ja ilutaimede (lilled, tomat ja kurk) kasvatamine ja hooldamine
- Toodangu korjamine
- Lilletaimede komplekteerimine
- Töötamine nii välis- kui sisetingimustes
- Hooajavälised tööd kasvuhoones
- (ettevalmistamistustööd uueks hooajaks) kui ka köögiviljahoidlas

Nõudmised kandidaadile

- Iseseisva töötamise planeerimise oskus
- aianduse huvi

Omalt poolt pakume

- Võimalts väljaõppeks kohapeal.
- Stabiilset väljakutseid pakkuvat tööd ühes suuremas katmikalaga ettevõttes.
- Toetavat ja sõbralikku tööperet.
- Oma töötajatele hinnasoodustust ja köögiviljade ja lilletaimede ostmisel.
- Tunnustust tubli töö eest.
- Võimalust töötada hooajaliselt.

Kontakt:
Maia Metsaväli
info@sagro.ee
5300 6111