Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
28.01.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Estonia pst 5a

Töö kirjeldus

• Sisekommunikatsiooni strateegiline planeerimine – põhimõtete sõnastamine, nende täitmise jälgimine ja elluviimine.• Osakondade vahelise infovahetuse arendamine ja soodustamine.• Uuringute läbiviimine sisekommunikatsiooni valdkonnas, analüüsi ja järelduste tegemine.• Ameti sündmuste korraldamine ja koordineerimine.• Fotopanga koostamine, haldamine, ja täiendamise korraldamine.• Ameti veebikanalite (koduleht, Facebook vm sotsiaalmeedia kanalid) arendamine, sisu haldamine koostöös teiste struktuuriüksustega.• Ameti meediasuhtluse korraldamine, sh meediapäringutele vastamine, meediakajastuste monitoorimine, vajadusel operatiivne reageerimine.• Ameti hallatavate asutuste nõustamine kommunikatsiooni valdkonnas.
Dokumendid palume esitada 28. jaanuariks 2020 e-posti aadressil konkurss.haridusamet@tallinnlv.ee või Tallinna Haridusametile aadressil Estonia pst 5a, 10143 Tallinn.Lisainformatsiooni saab telefonil 640 4612
Tallinna Haridusamet korraldab Tallinna linna alus-, üld, huvi- ja kutsehariduse valdkonda.

- • Sisekommunikatsiooni strateegiline planeerimine – põhimõtete sõnastamine, nende täitmise jälgimine ja elluviimine
- • Osakondade vahelise infovahetuse arendamine ja soodustamine
- • Uuringute läbiviimine sisekommunikatsiooni valdkonnas, analüüsi ja järelduste tegemine
- • Ameti sündmuste korraldamine ja koordineerimine
- • Fotopanga koostamine, haldamine, ja täiendamise korraldamine
- • Ameti veebikanalite (koduleht, Facebook vm sotsiaalmeedia kanalid) arendamine, sisu haldamine koostöös teiste struktuuriüksustega
- • Ameti meediasuhtluse korraldamine, sh meediapäringutele vastamine, meediakajastuste monitoorimine, vajadusel operatiivne reageerimine
- • Ameti hallatavate asutuste nõustamine kommunikatsiooni valdkonnas

Nõudmised kandidaadile

- Ootame Sind meie meeskonda kui oled:• kõrgharidusega ja varasemalt töötanud sarnasel ametikohal
- • väga hea suhtlemisoskusega
- algatusvõimeline ning täpne
- • hea eesti keele oskusega kõnes ja kirjas ning valdad ka ühte võõrkeelt
- • hea arvuti kasutamise oskus (Word
- Excel
- PowerPoint
- Outlook).

Omalt poolt pakume

- Huvitavat ning mitmekülgset tööd, eneseteostus- ja arenguvõimalusi, sõbralikke kolleege, ühisüritusi ning kaasaegset töökeskkonda Tallinna südames.

Kontakt:
Eva-Maria Koort
konkurss.haridusamet@tallinnlv.ee
6404612