Tõlk

Viru Maakohus
Lääne-Viru maakond
Täistööaeg
Keskharidus
26.01.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Rohuaia tn 8

Töö kirjeldus

Suuline tõlge kohtuistungitel eesti keelest vene keelde ja vastupidi Kohtulahendite ja muude kohtudokumentide kirjalik tõlge.
Kandideerimiseks palume saata oma CV hiljemalt 26. jaanuariks 2020 e-posti aadressile virumk.konkurss@kohus.ee. Täiendavat informatsiooni saab personalijuhilt Marve Varmolt marve.varmo@kohus.ee või telefonil 5301 4212

- Suuline tõlge kohtuistungitel eesti keelest vene keelde ja vastupidi Kohtulahendite ja muude kohtudokumentide kirjalik tõlge

Nõudmised kandidaadile

- Vähemalt keskharidus Eesti ja vene keele valdamine kõrgtasemel nii kõnes kui kirjas Arvuti kasutamise oskus Oskus edukalt töötada pingeolukorras.

Omalt poolt pakume

- Kaasaegset töökeskkonda ja meeskonna tuge.
- Toetame Sinu enesetäiendamise võimalusi
- Töötasu peale katseaega 1100 eurot
- Paindliku töökorralduse, 35 päeva puhkust aastas ja tervise edendamiseks 3 tervisepäeva
- Soodsaid sportimisvõimalusi Virumaa spordiklubides.

Kontakt:
Marve Varmo
marve.varmo@kohus.ee
53014212