Toitlustusjuht

Coop Põlva Tarbijate Ühistu
Põlva maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
26.01.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Põlva maakond, Põlva vald, Põlva linn, Ringtee tn 4

Töö kirjeldus

Meie juures saad:organiseerida ja juhtida kõikide toitlustusüksuste tööd tegeleda tootearendusega ja osaleda menüüde koostamiselkujundada ja analüüsida hinnapoliitikatkorraldada ja kontrollida enesekontrolliplaani täitmistplaneerida ja teostada personalitööd koostöös personaliosakonnagategeleda toitlustuse turundusega koostöös turundusjuhigaosaleda sündmuste korraldamises ja olla projektimeeskonna liige

Coop Põlva Tarbijate Ühistu on suurim tööandja Põlva maakonnas. Meie põhitegevus on jaekaubandus. Põlvas ja Räpinas pakume ka toitlustusteenust. Tegutseme 31 ettevõttes ja neis saab tööd üle 350 inimese.https://cooppolva.ee/

Nõudmised kandidaadile

- Parimal kandidaadil on:eelnev toitlustuskoha juhtimise kogemus
- otsustusvõimekus mõistuse ja südamega
- majanduslik mõtteviis
- sihikindlus ja organiseeritus tulemustele
- oskus juhtida teenindusprotsesse
- oskus arendada tootmisprotsesse
- kirg toidumaailma vastu ja tunned toidu- ja teenindustrende
- kasuks tuleb BUUM programmi tundmine

Omalt poolt pakume

- Meie juures ootab Sind:
- eneseteostus- ja enesearenemisvõimalus
- paindlik töökorraldus
- mitmekülgne motivatsioonipakett koos soodustuste ning tervise- ja sporditegevuse toetamisega

Kontakt:
Mari Koort
mari@cooppolva.ee
5185594