Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
09.02.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Maardu linn, Madikse tn 11

Töö kirjeldus

Lehtmetallist detailide puhastamine ja ladustamine peale gaasi ja plasma lõikamist.

RGR Airon OÜ on metallitöötlusega tegelev ettevõte, mis alustas oma aktiivset tegevust metallitöötluse turul 2003. aastal. Firma peamiseks suunaks on erineva kujuga lehtmetallist detailide väljalõikamine, mida kasutatakse metallkonstruktsioonide ja seadmete tootmisel.

- Lehtmetallist detailide puhastamine ja ladustamine peale gaasi ja plasma lõikamist

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb telfri (alla 5 t maast juhtiv kraana) juhtimise oskus. Valmisolek füüsiliseks tööks

Omalt poolt pakume

- Töötamine uues tootmisettevõttes. Tallinnast pakume transporti tööle ja tagasi.

Kontakt:
Artemi Beljajev
artemi@rgr.ee
5021094