Rapla maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
31.01.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Rapla maakond, Kehtna vald, Järvakandi alev, Tehaste tn 7

Töö kirjeldus

Klaasivormimismasina operaatori tööülesanneteks on tagada klaasivormimismasinate häireteta töö vahetuse ajal (defektide kõrvaldamine, vormide määrimine, vormide vahetamine, masina seadistamine, sordivahetustel osalemine jms).

Iga päev jõuavad tuhanded maailmakuulsad tooted O-I klaaspudelitesse ja -purkidesse pakendatuna miljonite tarbijateni kogu maailmas. Turuliidrina Euroopas, Põhja- ja Lõuna-Ameerikas ning Kaug-Idas annab O-I oma klientidele võimaluse viia nende tooted tarbijateni parimat maitset, puhtust, visuaalset veetlust või väärtust pakkuvas pakendis. 1903.a. asutatud O-I on enam kui 100 tegutsemisaasta jooksul laienenud üle maailma. 1995.a. ostis O-I Eestis Järvakandi klaasitehase, kus täna töötab üle 160 inimese. Lisainfo ettevõtte kohta www.o-i.com

- Klaasivormimismasina operaatori tööülesanneteks on tagada klaasivormimismasinate häireteta töö vahetuse ajal (defektide kõrvaldamine, vormide määrimine, vormide vahetamine, masina seadistamine, sordivahetustel osalemine jms)

Nõudmised kandidaadile

- Hea füüsiline vorm
- rutiinitaluvus
- meeskonnatöö kogemus ja tahtmine õppida ning areneda

Omalt poolt pakume

- • Põnevat ja stabiilset tööd rahvusvahelises ettevõttes
- • Sisseelamisplaani ja väljaõpet
- • Eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
- • Huvitavat ja ainulaadset tööd
- Tööriideid ja turvavarustust
- • Konkurentsivõimelist palka
- • Sportimisvõimalusi ja erinevaid toetuseid
- 35 päeva puhkust
- Kaugemalt tulijale sisseelamisperioodil majutust

Kontakt:
kandideeri.estonia@o-i.com