Tisler

Rodoor OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
31.01.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Viimsi vald, Pringi küla, Makrilli tee 2

Töö kirjeldus

Eritellimusmööbli valmistamine jooniste alusel algusest lõpuni.Mööbli paigaldus objektil.

Rodoor OÜ on arenev väikeettevõte. Põhitegevusala on eritellimusel mööbli tootmine ärikliendile.Tellimusi täites on meie jaoks väga oluline kliendi rahulolu ning selleks, et seda saavutada, oleme alati paindlikud tarneaegades ning müüme ja paigaldame vaid kvaliteetseid tooteid.Ettevõtte meeskond on professionaalne ning sõbralik.

- Eritellimusmööbli valmistamine jooniste alusel algusest lõpuni
- Mööbli paigaldus objektil

Nõudmised kandidaadile

- Ootame Sind kandideerima
- kui soov leida pikemaks ajaks meeldivas kollektiivis stabiilne töökoht

Omalt poolt pakume

- Hea töö eest väärilist tasu.
- Sõbralikku ja toetavat meeskonda.
- Püsivat töösuhet.

Kontakt:
Taavi Maalman
taavi@rodoor.ee