Haldusosakonna peaspetsialist - määratud ajaks

Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet
Tartu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
21.01.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Tähe tn 4

Töö kirjeldus

Dokumentide registreerimine, vormistamine, andmete kontroll dokumentidel, dokumentide edastamine klientidele ning vajadusel teiste haldusosakonna dokumendihalduse valdkonna ülesannete täitmine.
Konkursile dokumentide esitamisega loeme kandideerija nõustunuks, et dokumentides avaldatud isikuandmeid kasutab PRIA kandidaadi teenistuskohale sobivuse hindamiseks.
PRIA on Eesti Vabariigi Maaeluministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus. PRIA ülesandeks on riiklike toetuste ning Euroopa Liidu põllumajanduse ja maaelu arengu toetuste, Euroopa Kalandusfondi toetuste ja turukorralduslike toetuste andmise korraldamine, seadusega ettenähtud põllumajandusega seotud riiklike registrite ja muude andmekogude pidamine, nende andmete töötlemine ning analüüsimine. Meie missiooniks on toetada Eesti maaelu arengut. Kogu meie tegevus on suunatud elukvaliteedi parandamisele maal. Meie töö kaugema tulemusena näeme, et elamine maal on võimalusterohke ning pakub kindlustunnet.

- Dokumentide registreerimine, vormistamine, andmete kontroll dokumentidel, dokumentide edastamine klientidele ning vajadusel teiste haldusosakonna dokumendihalduse valdkonna ülesannete täitmine

Nõudmised kandidaadile

- Täpne
- kohusetundlik
- oskab oma aega juhtida ja on valmis meeskonnatööks
- kogemus asjaajamises
- iseseisva ja meeskonnatöö oskus
- hea suhtlemis- ja väljendusoskus
- õppimisvalmidus.Kasuks tuleb erialane haridus
- vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
- eelnev töökogemus avalikus sektoris

Omalt poolt pakume

- Huvitavat tööd, kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid ning õppimis- ja arenemisvõimalusi meie sõbralikus ja üksteist toetavas kollektiivis.

Kontakt:
Liisi Kase
konkurss@pria.ee
737 1343