Harju maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
30.01.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi puhastusteenindajat.Töö asukoht Lasnamäel, Peterburi tee-l. Kaupluse müügisaali põrand, masinapesu +mopp. Klaasvitriinid, müügiriiulid, tolm(puhkeruum, WC, ladu, riietusruum.Juhendame ja koolitame.
Kandideerimiseks palume helistada numbrile 674 7399 (E-R 9:00-16:00) või otse töödejuhatajale tel: 53 03 6133 või täitke ankeet meie kodulehel. www.sol.ee
SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvara hooldus- ja puhastusteenuseid pakkuv ettevõte. Meie edufaktorid on kõrge kvaliteet ja kliendi rahulolu, ettevõtlik vaim nagu ka asjatundlik ja osalev personal. SOL-i juhtimispõhimõtted rõhutavad loovust, vabadust, vastutust ja soovi oma töös õnnestuda. Meil on kolmes Balti riigis kokku 2300 töötajat.

Kohustused

- Otsime oma kollektiivi puhastusteenindajat
- Töö asukoht Lasnamäel, Peterburi tee-l
- Kaupluse müügisaali põrand, masinapesu +mopp
- Klaasvitriinid, müügiriiulid, tolm(puhkeruum, WC, ladu, riietusruum
- Juhendame ja koolitame

Nõudmised kandidaadile

- Rõõmustame
- kui Sul on varasem kogemus puhastusteenindajana

Omalt poolt pakume

- Kaasaegset töökeskkonda, koolitusi, sõbralikku kollektiivi, kaasaegseid töövahendeid ja -riideid, alati õigeaegselt väljamakstavat töötasu.

Kontakt:
Alice Kangro
cv@sol.ee
6747399