Valga maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
21.01.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Riia tn 18

Töö kirjeldus

Solaariumis klientide nõustamine; teenuste ja toodete müük; töökoha- ja vahendite puhastamine.

Päevituskeskuses saab nautida päevitamist või osta päevituskosmeetikat. Teenindajad on lahkesti nõus jagama personaalseid nõuandeid, soovitavad päevitusseansse ja tooteid vastavalt kliendi nahatüübile ja vajadustele.

Kohustused

- Solaariumis klientide nõustamine
- teenuste ja toodete müük
- töökoha- ja vahendite puhastamine

Nõudmised kandidaadile

- Soovitatavalt varasem töökogemus klientidega
- eelistatud kandidaat omab solaariumi külastuse kogemust
- oled positiivne ja päike on Sinu sõber

Omalt poolt pakume

- Töötamist paindliku töögraafiku alusel, erialakoolitusi.

Kontakt:
Olga Valner
solaarjum@hot.ee
511 5003