Saare maakond
Täistööaeg
Magistrikraad
20.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn

Töö kirjeldus

- Haridusasutustes õppivate laste arengu toetamine koostöös lapsevanemate ja haridustöötajatega. - Laste arengut mõjutavate tegurite hindamine, sekkumiste kavandamine ja juhtimine. - Töötamine koostöövõrgustikus koos teiste erialade spetsialistidega. - Psühholoogiaalaste koolituste korraldamine ja erialastes uurimusprojektides osalemine.
CV koos motivatsioonikirjaga saata hiljemalt 20. detsembriks 2019 meiliaadressile tugikeskus@saare.ee
Saaremaa Laste ja Perede Tugikeskus on Saaremaa Vallavalitsuse hallatav õppenõustamiskeskus, mis tegutseb vallavalitsuse haridus- ja noorsootööosakonna haldusalas. Keskus osutab haridus- ja sotsiaaltugiteenuseid Saaremaa valla lastele ja noortele haridusasutustes ning vanematele seoses lapse või noore arengu-, õpi- või käitumisprobleemidega.

- - Haridusasutustes õppivate laste arengu toetamine koostöös lapsevanemate ja haridustöötajatega
- - Laste arengut mõjutavate tegurite hindamine, sekkumiste kavandamine ja juhtimine
- - Töötamine koostöövõrgustikus koos teiste erialade spetsialistidega
- - Psühholoogiaalaste koolituste korraldamine ja erialastes uurimusprojektides osalemine

Nõudmised kandidaadile

- Koolipsühholoogi töös on olulisel kohal usaldusväärsus
- empaatilisus
- tolerantsus
- pingetaluvus
- iseseisvus ja paindlikkus otsuste langetamisel. Oluline on korrektne ja selge eneseväljendus. Kuna töö toimub mitmekesistes
- muutuvates ja sageli ka ennustamatutes olukordades väga erinevate inimestega
- nõuab töö temalt loovust ning meeskonnatöö valmidust.See töö sobib Sulle
- kui Sul on: - erialane magistrikraad või sellega võrdsustatud haridus
- - võime töötada iseseisvalt ja meeskonnas
- - oskus püstitada eesmärke ja hinnata töö tulemuslikkust
- - soov ametialaselt areneda ja ennast spetsialistina teostada
- - hea suhtlemisoskus ja kõrge pingetaluvus.

Omalt poolt pakume

- - Rutiinivaba tööd ja kaasaegset töökeskkonda.
- - Võimalust rakendada oma ideid ja teadmisi keskuse arendamisel.
- - Konkurentsivõimelist töötasu, sõidukompensatsiooni ja pikka puhkust.
- - Täienduskoolitusi, regulaarseid meeskonnatöö arutelusid ja töönõustamist.
- - Võimalust juhendada nooremaid kolleege ja praktikante.

Kontakt:
Aaro Nursi
aaro.nursi@saare.ee
53 470 471