Saare maakond
Täistööaeg
Magistrikraad
20.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn

Töö kirjeldus

- Lapse kommunikatsioonivõime hindamine, kujundamine ja/või taastamine ning häire ennetamine. - Kommunikatsioonihäirega lapse, tema perekonna ja teiste erialade spetsialistide nõustamine. - Vajadusel lapse neelamisfunktsiooni hindamine, kujundamine ja/või taastamine ning häire ennetamine. Neelamishäirega lapse, tema perekonna ja teiste erialade spetsialistide nõustamine. Kui nimetatud kompetents puudub, toetame spetsialisti selle omandamisel.
CV koos motivatsioonikirjaga saata hiljemalt 20. detsembriks 2019 meiliaadressile tugikeskus@saare.ee Lisainfo: Saaremaa Laste ja Perede Tugikeskuse juhataja Aaro Nursi, tel. 53 470 471
Saaremaa Laste ja Perede Tugikeskus on Saaremaa Vallavalitsuse hallatav õppenõustamiskeskus, mis tegutseb vallavalitsuse haridus- ja noorsootööosakonna haldusalas. Keskus osutab haridus- ja sotsiaaltugiteenuseid Saaremaa valla lastele ja noortele haridusasutustes ning vanematele seoses lapse või noore arengu-, õpi- või käitumisprobleemidega.

- - Lapse kommunikatsioonivõime hindamine, kujundamine ja/või taastamine ning häire ennetamine
- - Kommunikatsioonihäirega lapse, tema perekonna ja teiste erialade spetsialistide nõustamine
- - Vajadusel lapse neelamisfunktsiooni hindamine, kujundamine ja/või taastamine ning häire ennetamine
- Neelamishäirega lapse, tema perekonna ja teiste erialade spetsialistide nõustamine
- Kui nimetatud kompetents puudub, toetame spetsialisti selle omandamisel

Nõudmised kandidaadile

- Logopeedilt eeldatakse empaatia-
- analüüsi- ja otsustusvõimet
- usaldusväärsust
- pingetaluvust ja loomingulisust. Logopeedil peavad olema hea meeskonnatöö- ja suhtlemisvõime. Olulisel kohal on ka motiveerimisvõime. See töö sobib Sulle
- kui Sul on: - erialane magistrikraad või sellega võrdsustatud haridus
- - võime töötada iseseisvalt ja meeskonnas
- - oskus püstitada eesmärke ja hinnata töö tulemuslikkust
- - soov ametialaselt areneda ja ennast spetsialistina teostada
- - hea suhtlemisoskus ja kõrge pingetaluvus.

Omalt poolt pakume

- - Rutiinivaba tööd ja kaasaegset töökeskkonda.
- - Võimalust rakendada oma ideid ja teadmisi keskuse arendamisel.
- - Konkurentsivõimelist töötasu, sõidukompensatsiooni ja pikka puhkust.
- - Täienduskoolitusi, regulaarseid meeskonnatöö arutelusid ja töönõustamist.
- - Võimalust juhendada nooremaid kolleege ja praktikante.

Kontakt:
Aaro Nursi
aaro.nursi@saare.ee
53 470 471