Kaupluse juhataja

osaühing VEXON AUTO
Järva maakond
Täistööaeg
Keskharidus
29.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Järva maakond, Paide linn, Paide linn

Töö kirjeldus

Autovärvide kaupluse juhtimine, töö korraldamine ning värvide müük. Lisaks Vexon Auto OÜ osaline asjaajamine.
Kandideerima on oodatud nii mehed kui naised.Väljaõpe toimub jooksvalt töötajale sobival ajal ja tööandja kulul.CV ja palgasoov palun saata: vexonauto@gmail.com
Vexon Auto OÜ on ühemehefirmast välja kasvanud ettevõte, mille juured ulatuvad aastasse 1996. Kui ettevõtte alustas 25m2 rendipinnal, siis 2013. aastal valmis uue töökoja esimene etapp, mille tulemuseks on 200m2 suurune töökoda. Esimesest päevast peale oleme keskendunud kere- ja värvitöödele. Oleme soetanud kõik vajalikud seadmed ja loonud tingimused, et teha kvaliteetset tööd. Aastate jooksul oleme teinud väga erinevaid värvimise töid. Meie poolt on uue värvikatte saanud jalgrattad, rollerid, sõiduautod, kaubikud, veoautod, traktorid, kanuud, puulõhkujad, kaatrid, mööbliesemed, teehöövlid jne.Alates 2008. aastast lisandus meie tööde loetellu vanade autode restaureerimine, mille seas on mitmeid näituste võitjaid omas kategoorias. Sellest on kujunenud tänaseks üks meie ettevõtte kaubamärke. Kasutame ka tänapäeva autode puhul võimaluse korral nö. vanakooli töövõtteid kombineerituna kaasaegsete materjalidega. Igal juhul on meie eesmärk pakkuda tööd, mis kestab.

- Autovärvide kaupluse juhtimine, töö korraldamine ning värvide müük
- Lisaks Vexon Auto OÜ osaline asjaajamine

Nõudmised kandidaadile

- Hea suhtleja ja kes oleks valmis omandama uusi teadmisi antud valdkonnas

Omalt poolt pakume

- Väljaõpet, eelnev kogemus pole vajalik. Väga sõbralikku ja meeldivat kollektiivi, eneseteostuse võimalust, põhipalka + tulemustasu.

Kontakt:
Veiko Seera
vexonauto@gmail.com
+372 513 6789