Tartu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
28.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Küütri tn 3

Töö kirjeldus

Meat Market restoran ja Steakhouse Tartu kesklinnas ootab oma meeskonnaga liituma kirglikke teenindajaid/baarmene. Töö hõlmab kõike, mis puudutab baarindust ja teenindust. Meie soov on pakkuda Tartu linna parimat teenindust. Seega on äärmiselt oluline, et armastaksime oma tööd ja teeksime seda suure naeratusega.

Peamine tegevusala restoranid jm toitlustuskohad

- Meat Market restoran ja Steakhouse Tartu kesklinnas ootab oma meeskonnaga liituma kirglikke teenindajaid/baarmene
- Töö hõlmab kõike, mis puudutab baarindust ja teenindust
- Meie soov on pakkuda Tartu linna parimat teenindust
- Seega on äärmiselt oluline, et armastaksime oma tööd ja teeksime seda suure naeratusega

Nõudmised kandidaadile

- Oled ideaalne kandidaat
- kui soovid pakkuda Tartu linna kõige sõbralikumat ja vingemat teenindust! Kõike muud peale karisma saame õpetada. Meie eesmärk on olla parim liharestoran terves Eestis. Eelnev töökogemus teeninduse vallas on soovitatav
- kuid eelkõige on oluline just tahtmine olla PARIM meeskonnaliige! Samuti tuleks kasuks huvi kokteilinduse vastu

Omalt poolt pakume

- Pakume tööd huvitavas valdkonnas suurepäraste inimeste keskel Tartu südalinna mainekas restoranis. Väljaõpe ja koolitused kohapeal.

Kontakt:
eva@meatmarket.ee
5560 0830