Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Keskharidus
19.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn

Töö kirjeldus

Vastuvõtu valvuri peamised ülesanded on vanglasse saabuvate kinnipeetavate vastuvõtuprotseduuride korrektne teostamine ning isikute etapeerimisega seotud ülesannete täitmine.

- Vastuvõtu valvuri peamised ülesanded on vanglasse saabuvate kinnipeetavate vastuvõtuprotseduuride korrektne teostamine ning isikute etapeerimisega seotud ülesannete täitmine

Nõudmised kandidaadile

- OOTAME SIND KANDIDEERIMA
- KUI:• oled täisealine Eesti Vabariigi kodanik• oled meessoost isik (VangS §68 lg 3)• oskad eesti keelt emakeelena või C1 tasemel• oled heas füüsilises vormis • oled väga hea enesevalitsemisoskusega
- aus ning võimeline töötama pingeolukorras tulemuslikult • oled väga hea probleemikäsitlus-
- eneseväljendus- ja suhtlusoskusega

Omalt poolt pakume

- • päevane vahetus (8h)
- • töötasu erihariduseta 1250 eurot
- • väljaõpe Sisekaitseakadeemias töötasu säilitamisega
- • töötasu eriharidusega 1625–2386 eurot
- • põhipuhkus 35 päeva
- • haigushüvitis, hambaravi- ja prillide hüvitis
- • huvitav ja arendav töö
- • karjääri-, arengu- ja koolitusvõimalus
- • võimalus liituda vangla eriüksusega
- • tasuta sportimisvõimalusi (ujula,jõusaal, MMA jne)
- • turvalist ja nüüdisaegset töökeskkonda
- • haigushüvitist, hambaravi ja prillide hüvitist

Kontakt:
viruv.cv@just.ee
6637815