Platsimeister

Cronimet Nordic OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
06.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Vesse tn 7

Töö kirjeldus

Klientideteenindus, metalli ja vanapaberi sorteerimine, tõstukiga kauba maha ja peale laadimine, vanapaberi pressimine. Territooriumi korrashoid, heakorra tööd.
Töö soovist teatada telefonil 5067769, või e-mail allan@em.ee
CRONIMET Nordic OÜ on rahvusvahelisse CRONIMET gruppi kuuluv vanametalli ostu ja müügiga tegelev ettevõte.

- Klientideteenindus, metalli ja vanapaberi sorteerimine, tõstukiga kauba maha ja peale laadimine, vanapaberi pressimine
- Territooriumi korrashoid, heakorra tööd

Nõudmised kandidaadile

- Eelise annab varasem töökogemus kahveltõstukiga

Omalt poolt pakume

- Cronimet Nordic kuulub maalima juhtiva roostevaba terase käitleja Cronimet GmbH gruppi.
- Pakume töötajale stabiilset arenemisvõimalusega pikaaegset töösuhet koos motiveerivate töötingimustega

Kontakt:
allan@em.ee
+372 5067769