Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
28.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn

Töö kirjeldus

Rõduklaaside ja –piirete, terrassiklaaside, klaasvaheseinte ja varikatuste, akende ja uste, klaasfassaadide paigaldamine; üldehitustööd; hooldus- ja garantiitööde teostamine; vajadusel objektide mõõdistamine; vajadusel töötamine tootmishallis.
Kandideerimiseks palume saata enda cv või vabas vormis kirjutatud lühitutvustus enda varasemast töötamise ajaloost ja kontakt andmed e-mailile rannalaraul@gmail.com. Kui olete Meie jaoks potensiaalne töötaja, siis võtame Teiega ühendust.
Ehitus- ja hooldustööd.

- Rõduklaaside ja –piirete, terrassiklaaside, klaasvaheseinte ja varikatuste, akende ja uste, klaasfassaadide paigaldamine
- üldehitustööd
- hooldus- ja garantiitööde teostamine
- vajadusel objektide mõõdistamine
- vajadusel töötamine tootmishallis

Nõudmised kandidaadile

- Varasem ehitusalane töökogemus
- iseseisva töö oskus
- jooniste lugemise oskus
- täpsus
- kohusetundlikkus ja ausus
- hea eneseväljendus- ja suhtlemisoskus
- viisakus
- autojuhilubade olemasolu
- valmidus viibida lühiajalistes lähetustes
- ei tohi karta tööd kõrgustes

Omalt poolt pakume

- Erialast tööd arenevas ja edukas ettevõttes. Erialast väljaõpet. Häid töötingimusi. Stabiilset ja positiivset töökeskkonda. Sobivusel pikaajalist töösuhet. Töötasu vastavalt töötulemustele (heale mehele hea palk). Toredat kollektiivi.

Kontakt:
rannalaraul@gmail.com