Metallkonstruktsioonide koostaja

osaühing RGR AIRON
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
27.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Maardu linn, Madikse tn 11

Töö kirjeldus

• Metallkonstruktsioonide koostamine • Avade puurimine• Keermestamine• Metalltöötlemise käsitööriista kasutamine• Gaasilõikuse käsitööriista kasutamine• Plasmalõikuri kasutamine• Poolautomaatse keevitusseadme kasutamine• Metalltoodete tootmisega kaasnevad tööd

RGR Airon OÜ on metallitöötlusega tegelev ettevõte, mis alustas oma aktiivset tegevust metallitöötluse turul 2003. aastal. Firma peamiseks suunaks on erineva kujuga lehtmetallist detailide väljalõikamine, mida kasutatakse metallkonstruktsioonide ja seadmete tootmisel.

Nõudmised kandidaadile

- 1. Masinaehituse metallkontruktsioonide tootmise valdkonnas töökogemus vähemalt 5 a.2. Keevitustööde teostamise oskused3. Jooniste lugemine ning mõistamine4. Kohusetundlikkus ja vastutustunne5. Meeskonnad ja meeskonnakaaslased on teretulnud

Omalt poolt pakume

- • Stabiilseid töösuhteid
- • Konkurentsivõimelist töötasu
- • Kaasaegseid ohutuid töötingimusi, vajalike koolitusi, kaitsevahendeid ja tööriideid
- • Preemiat edukale töötajale.

Kontakt:
Artemi Beljajev
aleksei.kuzmenko@rgr.ee