Juurdelõikaja

Hilding Anders Baltic AS
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
20.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Rae vald, Jüri alevik

Töö kirjeldus

Madratsikatete õmblemiseks vajalike detailide väljalõikamine juurdelõikuslaual.

Hilding Anders Baltic kuulub Hilding Anders Gruppi (www.hildinganders.com), mis on Euroopas ja Aasias juhtiv voodi- ja madratsitootja. Ettevõte tegutseb üle 20 erinevas riigis Euroopas ja Aasias. Peakontor asub Rootsis, Malmös. AS Hilding Anders Baltic toodab madratseid ja madratsikatteid. Ettevõte tegutseb alates 1997. aastast ning hetkel töötab meil üle 300 inimese. Baltikumi turule toodame brändi Sleepwell (www.sleepwellbed.com).

- Madratsikatete õmblemiseks vajalike detailide väljalõikamine juurdelõikuslaual

Nõudmised kandidaadile

- Otsime juurdelõikajat
- kellel on kogemus automaatsetel juurdelõikusmasinatel töötamisel (programmid Gerber
- Lectra )

Omalt poolt pakume

- Töö toimub kahes vahetuses esmaspäevast reedeni (7.00-15.30 ja 15.30-24.00), vahetused roteeruvad nädala kaupa
- ettevõtte pakub transporti tööle ja tagasi.

Kontakt:
personal.baltic@hildinganders.com
6248099