Autojuht-laoabiline

AS Alarmeco
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
15.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Pirni tn 7b

Töö kirjeldus

Kaupade komplekteerimine laos, tõstmine autosse ja maha.Kaubadokumentide täitmine ja lattu sissevõtmine.Sissetuleva kauba kontroll ja paigutamine laos.Kauba transport Tallinnas ja lähiümbruses.
Saata e-mail: rebekka@alarmeco.ee
AS Alarmeco on 2003. aastal asutatud nõrkvoolu- ja turvasüsteemide hulgikaubandusega tegelev ettevõte. Lisaks täieneb järjepidevalt meie tootevalik elektritoodete ja materjalidega.

Kohustused

- Kaupade komplekteerimine laos, tõstmine autosse ja maha
- Kaubadokumentide täitmine ja lattu sissevõtmine
- Sissetuleva kauba kontroll ja paigutamine laos
- Kauba transport Tallinnas ja lähiümbruses

Nõudmised kandidaadile

- Ootame kandideerima kõiki
- kellel on vähemalt B-kategooria juhiload ning on tähelepanelikud dokumentide lugemisel ja kauba komplekteerimisel

Omalt poolt pakume

- Stabiilset töökohta
- väljaõpet
- ametialast ja isiklikku arengut.

Kontakt:
Erki Kuuskler
rebekka@alarmeco.ee