Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
28.12.2019
Kandideerimiseks vajalik
  • Üldinfo
  • Küsimustele vastamine
  • Video küsimus
Töö asukoht

Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Jaama tn 34a


Töö kirjeldus


Meie asutus vajab majahoidja-koristajaid, kes vastutab meie maja ruumide korrashoiu ning hea väljanägemise eest. Tööülesannete hulka kuuluvad ruumide ja pindade puhastamine ning hooldamine. Tubli majahoidja puhastab ruume, põrandaid, vaipu, klaas- ja peegelpindu, laudu ja riiuleid, kastab ja hooldab lilli, õhutab ruume, tellib hooldustarvikuid jmt. Lisaks sündmuste-eelne ruumide ettevalmistus koos laotöötajaga. Asjatundliku majahoidja roll on juhtida vajaduse korral majandusjuhi ning tööandja tähelepanu tekkinud eriolukordadele (nt vee leke radiaatorist, purunenud pinnad jms).

Corrigo põhieesmärgiks on kvaliteetsete tervishoiu- ja sotsiaalteenuste osutamine. Organisatsiooni iseloomustavad innovaatilisus, professionaalsus ning isikukesksus. Lühidalt öelduna on meie missiooniks tunda oma teenuse saajate vajadusi ning pakkuda pühendunud töötajate abil kõige sobivamaid sotsiaal-ja tervishoiuteenuseid nende elukvaliteedi ja toimetuleku parandamiseks.


Kohustused

- Meie asutus vajab majahoidja-koristajaid, kes vastutab meie maja ruumide korrashoiu ning hea väljanägemise eest
- Tööülesannete hulka kuuluvad ruumide ja pindade puhastamine ning hooldamine
- Tubli majahoidja puhastab ruume, põrandaid, vaipu, klaas- ja peegelpindu, laudu ja riiuleid, kastab ja hooldab lilli, õhutab ruume, tellib hooldustarvikuid jmt
- Lisaks sündmuste-eelne ruumide ettevalmistus koos laotöötajaga
- Asjatundliku majahoidja roll on juhtida vajaduse korral majandusjuhi ning tööandja tähelepanu tekkinud eriolukordadele (nt vee leke radiaatorist, purunenud pinnad jms)


Omalt poolt pakume

- Meeldivat kollektiivi, kaasaegseid töövahendeid, palju võimalusi eneseteostuseks.
Kontakt:
merle.kaljus@corrigo.ee
333 1115
Kandideeri
Kandideerimiseks on vajalik veebikaamera olemasolu!
  •