Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
23.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Harku vald, Tabasalu alevik, Klooga mnt 13

Töö kirjeldus

Töö kirjeldus- kliendi füüsilise ja psüühilise turvalisuse toetamine;- kliendi eluaseme korrastamine;- kliendi isikliku hügieeni jälgimine, juhendamine ja vajadusel abistamine selle täitmisel;- individuaalne suhtlemine klientidega.
Saada palun sooviavaldus Tabasalu Pihlakodu personaliosakonda mari(at)pihlakodu.ee või läbi CV keskuse hiljemalt 23. detsember 2019. a.Küsi juurde: 5191 6642
Viru Haigla AS pakub suurt variatsiooni tervishoiuteenuseid Harjumaal, Lääne- ja Ida-Virumaal. Viru Haigla koosseisu kuuluvad tervisekeskus Tapal, erihoolekandeteenust pakkuv hoolduskeskus Kohtla-Järvel ja Harju-Viru ning osa Virumaa piirkonnast teenindav Karell Kiirabi AS. 2018 aasta detsembris viis Viru Haigla hooldusteenused PIHLAKODU kaubamärgi alla. Pihlakodud asuvad Tallinnas Nõmmel, Tapal ning Kohtla-Järvel. 2019 aasta sügisel avame Pihlakodu Tabasalus.

- Töö kirjeldus- kliendi füüsilise ja psüühilise turvalisuse toetamine
- - kliendi eluaseme korrastamine
- - kliendi isikliku hügieeni jälgimine, juhendamine ja vajadusel abistamine selle täitmisel
- - individuaalne suhtlemine klientidega

Nõudmised kandidaadile

- Kandideeri meile
- kui:- oled hea suhtlemisoskusega
- - positiivse ellusuhtumisega
- - valdad eesti keelt
- - oled koostöö- ja suhtlemisaldis
- - oled orienteeritud tulemustele
- - omad soovi inimesi aidata
- - omad tahet ennast arendada.Kasuks tuleb- kui oled läbinud hooldustöötaja õppekava või omad kutseseaduse alusel hooldustöötaja kutset
- - eelnev hooldustöötaja töökogemus
- - hooldustööalased koolitused
- - kehtiv tervisetõend

Omalt poolt pakume

- Ettevõte pakub:
- - stabiilset töökohta ja väärtuslikku töökogemust
- - paindlikku tööaega graafiku alusel
- - erialast täiendkoolitust
- - kaasaegset töökeskkonda
- - toetavat ja uuendusmeelset meeskonda
- - täistööaega ning 12h ja 24h vahetusi
- - lisatasu ööajal ning riiklikel pühadel töötamisel.

Kontakt:
mari@pihlakodu.ee
5191 6642