Harju maakond
Täistööaeg
Magistrikraad
12.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 7a

Töö kirjeldus

Kui Sa tunned metsa kui ökosüsteemi ning omad arusaamist metsade majandamisest ja oskad kaasa rääkida metsade tervisliku seisundi küsimustes…siis ootame Sind PEASPETSIALISTIKS KUS ON SUL VÕIMALUS: • suunata metsa ökosüsteemide kaitse protsessi (reguleerida kaitsealuste metsade majandamist, korraldada vääriselupaikade kaitset) • suunata metsakaitse ja metsa tervisliku seisundiga seotud protsesse (korraldada metsa kahjustuste ärahoidmist) • valmistada ette valdkondlikke õigusakte ja strateegilisi dokumentide ning viia neid ellu (analüüsida nende tõhusust ja mõjusust ning osaleda aruannete koostamisel) • juhtida arendustegevusi • koostada ja juurutada juhendmaterjale • organiseerida teabe- ja õppepäevi, nõustada ja koolitada • esindada ministeeriumi erinevates valdkondlikes töörühmade
erialased küsimused - Kristel Järve, 626 2913 või kristel.jarve@envir.ee konkursi korraldus - Katrin Talvik, 626 2827 või katrin.talvik@envir.ee Ootame CV-d ja motivatsioonikirja e-posti aadressile cv@envir.ee.
Keskkonnaministeerium on kõige looduslähedasem ministeerium Eestis. Meie eesmärk on tagada liigirikas loodus ja puhas elukeskkond meile kõigile.

Nõudmised kandidaadile

- • magistrikraad metsanduse või bioloogia valdkonnas • erialane töökogemus ning head teadmised valdkondlikest õigusaktidest ja arengudokumentidest • väga hea eesti keele ja kesktasemel inglise keele oskus • valmidus käia välislähetustes Ootame
- et kandidaat on hea suhtlemis- ja meeskonnatööoskusega
- algatus- ja organiseerimisvõimega ning oskusliku läbirääkimisoskusega

Omalt poolt pakume

- • vastutus- ja vaheldusrikast tööd ning huvitavaid tööülesandeid
- • võimalust teha koostööd valdkonna tippspetsialistidega
- • ühtehoidvat ja sõbralikku kollektiivi
- • paindlikku tööajakorraldust ning osalist kaugtöö võimalust
- • soodustusi oma tervise hoidmiseks (sh toetame sportimist)
- • rahvusvahelises koostöös osalemist
- • töökohta Tallinnas või Tartus

Kontakt:
Katrin Talvik
katrin.talvik@envir.ee
626 2827