Valvur

Viru Vangla
Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Keskharidus
31.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Ülesõidu tn 1/1

Töö kirjeldus

Valvuri peamised ülesanded on tagada kinnipeetavate isikute järelevalve ja õiguskuulekale teele suunamine ning seadustega kehtestatud kinnipidamistingimuste nõuetekohane täitmine.
CV palume saata Viru Vangla personali valdkonna e-posti aadressile viruv.cv@just.ee või Viru Vangla aadressil Ülesõidu 1, Jõhvi 41536.Küsimuste korral helistage telefonil 6637815 või +372 5694 7059

- Valvuri peamised ülesanded on tagada kinnipeetavate isikute järelevalve ja õiguskuulekale teele suunamine ning seadustega kehtestatud kinnipidamistingimuste nõuetekohane täitmine

Nõudmised kandidaadile

- • Oled täisealine keskharidusega Eesti Vabariigi kodanik• oskad eesti keelt emakeelena või C1 tasemel• oled heas füüsilises vormis • oled aus
- kindlameelne ja hea pingetaluvusega• oled hea suhtlusoskusega ja tahad töötada kinni peetavatega• oled laitmatu taustaga

Omalt poolt pakume

- • Töötasu teenistusse asumisel alates 1250 eurost
- • väljaõpet Sisekaitseakadeemias töötasu säilitamisega
- • töötasu peale erialahariduse omandamist 1625–2386 eurot
- • 35 päeva põhipuhkust aastas
- • huvitavat ja arendavat tööd
- • karjääri-, arengu- ja koolitusvõimalusi
- • võimalust liituda vanglate eriüksusega
- • tasuta sportimisvõimalusi (ujula, jõusaal, MMA jne)
- • turvalist ja nüüdisaegset töökeskkonda
- • haigushüvitist, hambaravi ja prillide hüvitist

Kontakt:
viruv.cv@just.ee
6637815