Õmbleja

Osaühing Traageldaja
Järva maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
29.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Järva maakond, Türi vald, Käru alevik, Viljandi mnt 17

Töö kirjeldus

Sisustustekstiilide (kardinad, erinevad katted, laudlinad jne) õmblemine erinevatel masinatel. Õmblusoperatsioonide teostamine lähtuvalt tehnoloogiast ja kvaliteedinõuetest.

Traageldaja OÜ on 1994. aastal alustanud Eesti ettevõte. Omame pikaajalisi kogemusi kardinate, madratsikatete, voodipesu, voodikatete, laudlinade ja muude sisustustekstiiltoodete õmblemises. Oleme valmistanud tooteid hotellidele, restoranidele, laevadele, cateringidele ja disaineritele Eestis, Soomes ja Rootsis.10 aastat tagasi alustasime omatoodangu valmistamist ja 3 aastat tagasi registreerisime oma kaubamärgi SIKSAK. Müüme oma tooteid www.siksak.ee ja www.siksaktekstiilit.fi veebipoodides, edasimüüjate kaudu ja äriklientidele.

- Sisustustekstiilide (kardinad, erinevad katted, laudlinad jne) õmblemine erinevatel masinatel
- Õmblusoperatsioonide teostamine lähtuvalt tehnoloogiast ja kvaliteedinõuetest

Nõudmised kandidaadile

- Kiirus
- täpsus
- abivalmidus
- koostöövalmidus meeskonnatöös. Kasuks tuleb eelnev töökogemus õmblejana

Omalt poolt pakume

- Väljaõpet madratsikatete õmblemiseks. Transpordi kompensatsiooni.
- Puhkus on meil alati suvel vähemalt 3 nädalat ning jõulu ja aastavahetuse vahel. Töötasu sõltuvalt efektiivsusest.

Kontakt:
Heli Sillaots
heli@traageldaja.ee
+372 515 0686