• Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Kalevi tn 1

Töö kirjeldus

Kohtusse pöördujate ning menetlusgruppide ladus ja korrektne teenindamine; posti ja menetlusdokumentide registreerimine ning asjasse puutuvatele isikutele edastamine; kohtute infosüsteemi (KIS2) ja dokumendihaldussüsteemi nõuetekohane ja täpne täitmine.
Kandideerimiseks palume saata oma CV ja motivatsioonikiri aadressile tmk.konkurss@kohus.ee (e-kirja pealkirjaks palume märkida „Referendi konkurss“).Lisainfo: Anne Ladva, personalijuht telefon 750 0645, e-post anne.ladva@kohus.ee.

- Kohtusse pöördujate ning menetlusgruppide ladus ja korrektne teenindamine
- posti ja menetlusdokumentide registreerimine ning asjasse puutuvatele isikutele edastamine
- kohtute infosüsteemi (KIS2) ja dokumendihaldussüsteemi nõuetekohane ja täpne täitmine

Nõudmised kandidaadile

- Keskharidus
- kutseharidus või keskeriharidus
- eelnev töökogemus asjaajamise valdkonnas või teadmised dokumendihaldusest
- heal tasemel arvuti ja bürootehnika kasutamise oskus
- väga hea eesti keele oskus ja vene keele oskus suhtlustasandil
- hea suhtlemisoskus
- pingetaluvus ja korrektsus ning klienditeeninduse aluste tundmine.Kasuks tuleb: haridus dokumendihalduse valdkonnas
- kohtute tööd reguleerivate õigusaktide tundmine
- inglise keele või muu võõrkeele oskus suhtlustasandil
- õigusalaste algteadmiste olemasolu

Omalt poolt pakume

- Huvitavat tööd toetavas meeskonnas
- võimalust aidata kaasa sujuva õigusemõistmise toimimisele
- koolitusvõimalusi
- põhipuhkust 35 kalendripäeva aastas.

Kontakt:
anne.ladva@kohus.ee