Tegevusjuhendaja - Kogukonna teenuse tegevusjuhendaja

Sihtasutus Tartu Vaimse Tervise Hooldekeskus
Tartu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
06.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn

Töö kirjeldus

6 elaniku juhendamine ja toetamine.

SA Tartu VTHK pakub sotsiaalteenuseid puudega isikutele (sh rehabilitatsioon, ööpäevaringne ja päevane hooldamine, erihoolekandeteenused jms)

Kohustused

- 6 elaniku juhendamine ja toetamine

Nõudmised kandidaadile

- Vastavus vähemalt ühele järgmistest nõuetest: omandatud on üldkeskharidus
- või on läbitud tegevusjuhendaja koolitus
- või on sotsiaaltööalane kutse- või kõrgharidus või sotsiaaltöötaja kutse
- või on eripedagoogika- või sotsiaalpedagoogika-alane kõrgharidus
- või on riiklikult tunnustatud tegevusteraapia-alane kõrgharidus või kutse
- või on tegevusjuhendamisalane kutseharidus või kutse
- või on vaimse tervise õendusalane kutse- või kõrgharidus

Omalt poolt pakume

- 35 päeva puhkust aastas. Tavaliselt üks päev 11 tundi tööl ja kaks päeva vaba. Töötaja on oma tegevuses iseseisev ja usaldatud. Töötaja on juhendatud ja toetatud. Vaktsineerimine on tasuta. Asutus korraldab võimaluse korral üritusi.

Kontakt:
Ülle Lepik
ylle.lepik@tartuvthk.ee
5665 8204