Veokorraldaja

Group Logistics OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
15.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Laki tn 6

Töö kirjeldus

Sinu ülesanne on klientide hinnapäringutele vastamine e-meili ning telefoni teel ja päringute realiseerimine tellimusteks, mis eeldab kiiret reageerimisvõimet ning julgust pidada hinnaläbirääkimisi. Vedude igapäevase töö korraldamine. Autojuhtide ja koostööpartneritega suhtlemine ja tõrgete lahendamine.Veosuunad ainult Euroopast Balti riigisse ja vastupidi.
Saadke oma CV: info@grouplogistics.eu.Ühendust võetakse ja tagasisidet antakse ainult välja valitud kandidaatidele.
Kaubavedu maanteel

- Sinu ülesanne on klientide hinnapäringutele vastamine e-meili ning telefoni teel ja päringute realiseerimine tellimusteks, mis eeldab kiiret reageerimisvõimet ning julgust pidada hinnaläbirääkimisi
- Vedude igapäevase töö korraldamine
- Autojuhtide ja koostööpartneritega suhtlemine ja tõrgete lahendamine
- Veosuunad ainult Euroopast Balti riigisse ja vastupidi

Nõudmised kandidaadile

- Helista või kirjuta kui sul on kogemus logistikas või müügitöös
- sul on kiire mõtlemine ja iseseisvus
- oled vastutustundlik ja aus
- keskmisest julgem ja avatum suhtleja

Omalt poolt pakume

- Pakume spordivõimalusi, koolitused, kingitusi sünnipäevaks, töölähetused Eestis, põnevaid ühisüritusi.
- Oma töö tegemiseks saad kõik töövahendid (ARVUTI+TELEFON).

Kontakt:
info@grouplogistics.eu