Hooldaja

Sihtasutus Hiiu Ravikeskus
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
27.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Laste tn 1

Töö kirjeldus

Patsiendi abistamine riietumisel, söömisel, joomisel ning tualeti- ja hügieenitoimingutes.
Kasuks tuleb erialase koolituse läbimine (260 tundi) ja eelnev töökogemus hoolekande valdkonnas.
SA Hiiu Ravikeskus on üks suurimatest õendusabikeskustest Eestis. Asume Tallinnas, Nõmmel ning osutame peamiselt stasionaarset õendusabiteenust.

- Patsiendi abistamine riietumisel, söömisel, joomisel ning tualeti- ja hügieenitoimingutes

Nõudmised kandidaadile

- Hea hooldaja suhtleb sõbralikult ja on abivalmis
- empaatiline
- kannatlik ning suure pingetaluvusega. Töö on vaimset ja füüsilist pingutust nõudev. Head hooldajat iseloomustab ka tolerantsus
- koostöövõime ja probleemide lahendamise oskus

Omalt poolt pakume

- Vastutusrikast tööd, sõbralikku kollektiivi

Kontakt:
personal@hiiu.med.ee
5687 3107