Keskkonna- ja töökeskkonna spetsialist

Osaühing TNC-Components
Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
28.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Järve linnaosa, Ehitajate tn 130a

Töö kirjeldus

Keskkonna- ja töökeskkonnaspetsialistina TNC-Components OÜ-s on sinu töö eesmärgiks keskkonnaalase dokumentetsiooni haldamine, täiendamine ja uuendamine ning sellega seotud protsesside koordineerimine. Töö kirjeldus- Keskkonnaalase dokumentatsiooni koostamine ja esitamine;- Keskkonnalubade haldamine, täiendamine ja uuendamine;- Keskkonna juhtimissüsteemi arendamine;- Ettevõtte töötervishoiu ja tööohutusalase tegevuse korraldamine;- Tööohutuse juhtimissüsteemi koostamine ja arendamine;- Juhtkonna aitamine muudes projektides.

TNC-Components on üks suuremaid mööblikomponente, köögi- ja vannitoamööbli tootjaid Eestis. Aastast 2001 põhineb ettevõte täielikult Soome erakapitalil.Ettevõtte peamine tegevusala – köögimööbli ja mööblikomponentide tootmine – on jäänud samaks alates ettevõtte loomisest aastal 1952. Aastal 1988 asutati uus vabrikuhoone Kohtla-Järvele, mis asub Kirde-Eestis, 160 km Tallinnast ja 50 km Vene-Eesti piirist.TNC-Components on kliendisõbralik ettevõte, mis on oma pikaaegse kogemuse, kaasaegse tehnika ja pideva investeerimisega suutnud järjepidevalt konkureerida EL ja Skandinaavia turgudel, kuhu eksporditakse 98% toodangust.Hetkel on tehases tööl enam kui 130 inimest.Personalijuhi kontakt Aljona Melter - 57501006

- Keskkonna- ja töökeskkonnaspetsialistina TNC-Components OÜ-s on sinu töö eesmärgiks keskkonnaalase dokumentetsiooni haldamine, täiendamine ja uuendamine ning sellega seotud protsesside koordineerimine
- Töö kirjeldus- Keskkonnaalase dokumentatsiooni koostamine ja esitamine
- - Keskkonnalubade haldamine, täiendamine ja uuendamine
- - Keskkonna juhtimissüsteemi arendamine
- - Ettevõtte töötervishoiu ja tööohutusalase tegevuse korraldamine
- - Tööohutuse juhtimissüsteemi koostamine ja arendamine
- - Juhtkonna aitamine muudes projektides

Nõudmised kandidaadile

- Tule meie meeskonda
- kui: - Sul on vähemalt 2-aastane töökogemus keskkonnaspetsialistina
- - Omad kõrgharidust keskkonna erialal (võib olla ka omandamisel)
- - Sind motiveerib pidev eneseareng
- oled hea analüüsioskusega
- suudad iseseisvalt püstitada tööalaseid eesmärke ja neid saavutada
- - Oled vilunud arvutikasutaja (MS Office
- sh Word
- Excel
- PowerPoint
- Outlook)
- - Valdad heal tasemel eesti keelt ja saad tööalaselt edukalt hakkama ka vene keelega

Omalt poolt pakume

- Meie juures on Sul võimalus:
- - Töötada kiiresti arenevas tootmisettevõttes, kus on head töötingimused
- - Teha vastutus- ja vaheldusrikast ning huvitavat tööd
- - Õppida, areneda ja anda oma oluline panus ettevõtte arengusse.

Kontakt:
Aljona Melter
cv@tnc.ee
57501006