Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
27.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, A. H. Tammsaare tee 104a

Töö kirjeldus

Klientide professionaalne ja sõbralik teenindamine, kauba välja panemine, korrashoiu tagamine müügisaalis; hügieeninõuete täitmine.
Väljaõpe kohapeal
Juba 30 aastat oleme hoolitsenud selle eest, et meie visiitkaardiks oleks maitsev ja kvaliteetne toit. Lido kuulub Läti päritolu bistroo-restoraniketti, kuhu kuulub 20 kõrgetasemelise teeninduse ja omanäolise sisekujundusega restorani. Olles üks oma valdkonna suuremaid ettevõtteid Eestis, pakume tööd ligi 260 inimesele.

- Klientide professionaalne ja sõbralik teenindamine, kauba välja panemine, korrashoiu tagamine müügisaalis
- hügieeninõuete täitmine

Nõudmised kandidaadile

- Vastutustundlikkus

Omalt poolt pakume

- Väljaõpet kohapeal.
- Töökogemust tuntud rahvusvahelises toitlustusettevõttes, stabiilset töösuhet ja kindlat töötasu, tööalast väljaõpet, toetavat meeskonda, soodustusi ja ühisüritusi.

Kontakt:
personal@lido.ee
55571640