Tugiisik - Tugiisik 10. aastasele tüdrukule

Pärnu Laste ja Noorte Tugikeskus
Pärnu maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
23.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn

Töö kirjeldus

10.aastane tüdruk vajab järelvalvet, kõrvalabi ja juhendamist igapäevaelu toimingutes. Tüdrukul on keskendumisraskused, meeleolulangus ja raskused õppetöös. Tüdruk vajab abi koolist koju tulemisel ja vaba aja sisustamisel.
Kandideerimiseks palume pöörduda:Kersti Kaarma, juhataja asetäitja, 58080679, e-mail: kersti@parnutugikeskus.eu
Pärnu Laste ja Noorte Tugikeskuse eesmärgiks on sotsiaalhoolekande teenuste osutamine. Loodud on laste põhivajaduste rahuldamiseks peresarnased elutingimused; tagatud on kõigile lastele ja noortele arenguks turvaline kasvukeskkond ning ettevalmistus võimetekohaseks toimetulekuks täiskasvanuna.

Kohustused

- 10
- aastane tüdruk vajab järelvalvet, kõrvalabi ja juhendamist igapäevaelu toimingutes
- Tüdrukul on keskendumisraskused, meeleolulangus ja raskused õppetöös
- Tüdruk vajab abi koolist koju tulemisel ja vaba aja sisustamisel

Nõudmised kandidaadile

- Tugiisikult ootame positiivset ja rahulikku ellusuhtumist
- kannatlikkust ning valmisolekut toetada erivajadusega last

Omalt poolt pakume

- Toredat ja toetavat personali, kes on lapse juhendamisel toeks ja abiks.

Kontakt:
Anna-Maria Wysocka
info@parnutugikeskus.eu
5552 2003