Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
24.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Suur-Sõjamäe tn 4

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on klientide professionaalne ja sõbralik teenindamine ja korrashoid müügisaalis; hügieeninõuete täitmine.

Juba 30 aastat oleme hoolitsenud selle eest, et meie visiitkaardiks oleks maitsev ja kvaliteetne toit. Lido kuulub Läti päritolu bistroo-restoraniketti, kuhu kuulub 20 kõrgetasemelise teeninduse ja omanäolise sisekujundusega restorani. Olles üks oma valdkonna suuremaid ettevõtteid Eestis, pakume tööd ligi 260 inimesele.

- Peamisteks tööülesanneteks on klientide professionaalne ja sõbralik teenindamine ja korrashoid müügisaalis
- hügieeninõuete täitmine

Nõudmised kandidaadile

- Kandidaadilt ootame tahet olla parim teenindaja
- täpsust ja tähelepanelikkust
- kehtivat tervisetõendit ning tahet töötada meeskonnas

Omalt poolt pakume

- Töökogemust tuntud rahvusvahelises toitlustusettevõttes, stabiilset töösuhet, kindlat töötasu tunnitasu alusel, tööalast väljaõpet, tööd graafiku alusel, toetavat meeskonda, soodustusi ja ühisüritusi, kaks korda päevas sooja toitu.

Kontakt:
personal@lido.ee
55571640