Õde

Viru Haigla Aktsiaselts
Lääne-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
27.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Tapa linn, Valgejõe pst 14

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda õde, kelle peamisteks tööülesanneteks on:- klientide vastuvõtul osalemine;- õe iseseisev vastuvõtt üldhooldusteenuse klientidele;- ravi jälgimine;- oma töö nõuetekohane dokumenteerimine- individuaalne suhtlemine klientidega.
Saada palun sooviavaldus AS Viru Haigla Tapa üksuse õendusjuhile marina (at) viruhaigla.ee või läbi CV keskuse hiljemalt 27. detsembriks 2019. a.Küsi lisa 5333 5140
Viru Haigla AS pakub suurt variatsiooni tervishoiuteenuseid Harjumaal, Lääne- ja Ida-Virumaal. Viru Haigla koosseisu kuuluvad tervisekeskus Tapal, erihoolekandeteenust pakkuv hoolduskeskus Kohtla-Järvel ja Harju-Viru ning osa Virumaa piirkonnast teenindav Karell Kiirabi AS. 2018 aasta detsembris viis Viru Haigla hooldusteenused PIHLAKODU kaubamärgi alla. Pihlakodud asuvad Tallinnas Nõmmel, Tapal ning Kohtla-Järvel. 2019 aasta sügisel avame Pihlakodu Tabasalus.

- Ootame oma meeskonda õde, kelle peamisteks tööülesanneteks on:- klientide vastuvõtul osalemine
- - õe iseseisev vastuvõtt üldhooldusteenuse klientidele
- - ravi jälgimine
- - oma töö nõuetekohane dokumenteerimine- individuaalne suhtlemine klientidega

Nõudmised kandidaadile

- Nõudmised kandidaadileKandideeri meile
- kui:- sul on õendusalane haridus
- - omad tööks vajalikku arvutioskust
- - oled koostöö- ja suhtlemisaldis
- - oled orienteeritud tulemustele
- - omad soovi inimesi aidata
- - omad tahet ennast arendada

Omalt poolt pakume

- Ettevõte pakub:
- - stabiilset töökohta ja väärtuslikku töökogemust
- - paindlikku tööaega graafiku alusel
- - kaasaegset töökeskkonda
- - toetavat ja uuendusmeelset meeskonda
- - täistööaega

Kontakt:
Mari -
mari@pihlakodu.ee
51916642