Hooldaja - Eakate hooldaja

Viru Haigla Aktsiaselts
Lääne-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
26.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Tapa linn, Valgejõe pst 14

Töö kirjeldus

Töö kirjeldus- kliendi füüsilise ja psüühilise turvalisuse toetamine;- kliendi eluaseme korrastamine;- kliendi isikliku hügieeni jälgimine, juhendamine ja vajadusel abistamine selle täitmisel;- individuaalne suhtlemine klientidega.
Saada palun sooviavaldus AS Viru Haigla Tapa üksuse õendusjuhile marina (at) viruhaigla.ee või läbi CV keskuse hiljemalt 26. detsembriks 2019. a.Küsi lisa 5333 5140
Viru Haigla AS pakub suurt variatsiooni tervishoiuteenuseid Harjumaal, Lääne- ja Ida-Virumaal. Viru Haigla koosseisu kuuluvad tervisekeskus Tapal, erihoolekandeteenust pakkuv hoolduskeskus Kohtla-Järvel ja Harju-Viru ning osa Virumaa piirkonnast teenindav Karell Kiirabi AS. 2018 aasta detsembris viis Viru Haigla hooldusteenused PIHLAKODU kaubamärgi alla. Pihlakodud asuvad Tallinnas Nõmmel, Tapal ning Kohtla-Järvel. 2019 aasta sügisel avame Pihlakodu Tabasalus.

- Töö kirjeldus- kliendi füüsilise ja psüühilise turvalisuse toetamine
- - kliendi eluaseme korrastamine
- - kliendi isikliku hügieeni jälgimine, juhendamine ja vajadusel abistamine selle täitmisel
- - individuaalne suhtlemine klientidega

Nõudmised kandidaadile

- Kandideeri meile
- kui:- oled hea suhtlemisoskusega
- - positiivse ellusuhtumisega
- - valdad eesti keelt
- - oled koostöö- ja suhtlemisaldis
- - oled orienteeritud tulemustele
- - omad soovi inimesi aidata
- - omad tahet ennast arendada.Kasuks tuleb- kui oled läbinud hooldustöötaja õppekava või omad kutseseaduse alusel hooldustöötaja kutset
- - eelnev hooldustöötaja töökogemus
- - hooldustööalased koolitused
- - kehtiv tervisetõend

Omalt poolt pakume

- Ettevõte pakub:
- - stabiilset töökohta ja väärtuslikku töökogemust
- - paindlikku tööaega graafiku alusel
- - erialast täiendkoolitust
- - kaasaegset töökeskkonda
- - toetavat ja uuendusmeelset meeskonda
- - täistööaega ning 12h ja 24h vahetusi
- - lisatasu ööajal ning riiklikel pühadel töötamisel

Kontakt:
Mari -
mari@pihlakodu.ee
51916642