Sekretär, assistent

"HORIZON" TSELLULOOSI JA PABERI AKTSIASELTS
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
27.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Anija vald, Kehra linn, Anija mnt 10

Töö kirjeldus

Infovahetuse korraldamine nii telefonil kui e-maili teel;Büroo tõrgeteta töö tagamine;Büroo dokumendihaldus;Meeskonna abistamine jooksvates küsimustes;Büroo varustamine jooksvate kaupadega;Muud jooksvad ülesanded.
Kandidaadil palume saata CV ja kaaskiri, info tel 56979506, 6085007.
Rahvusvahelisse Tolaram Gruppi kuuluv Horizon Tselluloosi ja Paberi AS (Horizon) on üks juhtivatest pakendipaberi tootjatest maailmas ja suurematest ettevõtetest Eestis, kes ekspordib toodangut 74 riiki. Viimase kümne aasta jooksul on ettevõte teinud investeeringuid tootmisse ja puhtama keskkonna loomisse üle 100 miljoni euro. Ettevõte on sertifitseeritud juhtimissüsteemi standardi ISO 9001 ja keskkonnajuhtimise standardi ISO 14001 järgi. Viimasel kolmel järjestikusel aastal on Horizoni hinnatud AAA (väga hea) krediidireitinguga ettevõtteks. Oleme tööandjaks enam kui 360-le inimesele. Info www.horizon.ee.

Kohustused

- Infovahetuse korraldamine nii telefonil kui e-maili teel
- Büroo tõrgeteta töö tagamine
- Büroo dokumendihaldus
- Meeskonna abistamine jooksvates küsimustes
- Büroo varustamine jooksvate kaupadega
- Muud jooksvad ülesanded

Nõudmised kandidaadile

- Tõõ sobib Sinule
- kui oled kohusetundlik
- korrektne ja täpne oma tööülesannete täitmisel
- oled hea organiseerimisvõimega
- oskad iseseisvalt mõelda ning kiiresti tegutseda
- oled sõbralik
- abivalmis ning hea suhtleja.Valdad väga heal tasemel eesti
- inglise keelt kõnes ja kirjas
- kasuks tuleb vene keele oskus

Omalt poolt pakume

- Mitmekülgset ja pikaajalist täiskohaga tööd, võimalust töötada arengut toetavas rahvusvahelises meeskonnas, ettevõtte hüvesid ja erialast täiendamisvõimalust.
- Töökoht asub Harjumaal Kehras, 30 min Tallinna kesklinnast. Võimalus kasutada ettevõtte transporti.

Kontakt:
Irina Zubets
info@horizon.ee
372 6085007