Klienditeenindaja

OÜ Fancy Style
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
27.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, A. H. Tammsaare tee 137

Töö kirjeldus

Kaupade ettevalmistamine müügiks;töötamine kassas;müügisaali korrashoid;kaupluse töö igapäevane korraldamine;kaupade vastuvõtmine

Fancy Style OÜ tegeleb USA-st toodud uute ja vähekasutatud riiete müügiga. Fancy Style on tegutsenud juba 9 aastat. Tallinnas on 2 USA Today kauplust ja 1 Võrus.Kõik mete tooted on pärit Ameerikast. Kaubavalikus on nii naiste-meeste kui ka laste kaupasid!

Kohustused

- Kaupade ettevalmistamine müügiks
- töötamine kassas
- müügisaali korrashoid
- kaupluse töö igapäevane korraldamine
- kaupade vastuvõtmine

Nõudmised kandidaadile

- Oled oodatud meie kollektiivi
- kui Sa oled aus
- sõbralik
- täpne ja hea suhtlemisoskusega

Omalt poolt pakume

- Töögraafikut tehes, arvestame Sinu soovide ja vajadustega.
- Toetavat meeskonda, kelle abil õpid kiirelt selgeks kõik tööks vajaliku.
- Soodustus -10%.
- Lisaboonust.

Kontakt:
Marje Nurk
nurkmarje@gmail.com