Valga maakond
Täistööaeg
Keskharidus
09.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Valga maakond, Tõrva vald, Tõrva linn

Töö kirjeldus

4-aastase raske puudega lapse juhendamine ja abistamine lasteaias erinevates tegevustes ja positiivse kontakti loomise soodustamine eakaaslastega.

- 4-aastase raske puudega lapse juhendamine ja abistamine lasteaias erinevates tegevustes ja positiivse kontakti loomise soodustamine eakaaslastega

Nõudmised kandidaadile

- Täisealine isik
- soovituslikult läbinud tugiisiku koolituse ja/või töötanud eelnevalt teenuse sihtgrupiga.Eelkõige sobivus teenuse saajaga.Oskus kuulata ja realistlikke eesmärke seada
- tunnustamisoskus ja optimism. Tugiisik ei tohi olla süüdi mõistetud tahtlikult toimepandud kuriteo eest
- mille karistusandmed ei ole karistusregistrist kustutatud

Omalt poolt pakume

- Töötamine koostöös heade spetsialistidega.

Kontakt:
Taimo Tugi
taimo.tugi@torva.ee
5301 4335