Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
12.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Ülesõidu tn 1/1

Töö kirjeldus

Kaplani põhiülesanded on tagada kinnipeetavate usuvabadus, teenida neid hingehoidlikult ja aidata kaasa nende taasühiskonnastamise protsessis.

- Kaplani põhiülesanded on tagada kinnipeetavate usuvabadus, teenida neid hingehoidlikult ja aidata kaasa nende taasühiskonnastamise protsessis

Nõudmised kandidaadile

- OOTAME SIND KANDIDEERIMA

Omalt poolt pakume

- MIKS LIITUDA MEIE MEESKONNAGA?
- • töötasu alates 945-1400 eurot kuus
- • põhipuhkus 35 päeva
- • meeldiv ja sõbralik kollektiiv
- • huvitav ja arendav töö ning arenemis- ja koolitusvõimalus
- • hüvitis alates teisest haiguspäevast
- • tasuta sportimisvõimalused (jõusaal, MMA jne)
- • turvaline ja nüüdisaegne töökeskkond

Kontakt:
viruv.cv@just.ee
6637813