Võru maakond
Täistööaeg
Keskharidus
20.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Võru maakond, Võru linn, Vilja tn 14

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanded oleksid järgmised:* nõustad ja teenindad Saksa kommunaalettevõtte kliente kirjalikult ja telefoni teel* töötled kliendipäringuid kommunaalteenuste valdkonnas, näiteks elektri, gaasi, vee ja olmevee müügi ja arveldamisega seoses* korrastad ja uuendad kliendiandmeid* hoiad olemasolevaid kliente ja võidad uusi kliente

Danpower Eesti ASi põhitegevus on soojuse tootmine, jaotamine ja müük. Loodushoidlikku soojatootmist väärtustava ettevõtte teine tegevusala on klienditeenindus – Võrus avati 2013. aastal saksakeelne Saksa kommunaalettevõtte kliente teenindav klienditeeninduskeskus. Danpower Eesti AS kuulub keskmise suurusega soojusvarustus- ja contracting-ettevõttegrupile Danpower GmbH, mille peakontor asub Potsdamis. Danpoweri ettevõttegrupp kuulub 100% osalusega Saksa kommunaalettevõttele enercity. Danpoweri ettevõttegrupis töötab ca 400 töötajat ning 2018. aasta käive oli ligikaudu 183 miljonit eurot.

Nõudmised kandidaadile

- Oskad väga heal tasemel saksa keelt
- nii suuliselt kui ka kirjalikult (C1) Oled väga hea suhtleja ning naudid klientidega suhtlemist nii kirjalikult kui ka telefoni teel Oled kliendisõbralik ja soovid leida kliendile parimat lahendust Oled aus
- taktitundeline
- avatud ja optimistliku meelega Sul on olemas klienditeeninduskogemus (soovituslik
- aga mitte määrav – sellest olulisemad on sinu isikuomadused ja entusiasm!) Oled kogenud arvutikasutaja Oled uudishimulik ja kiire õppija Soovid end erialaselt pidevalt täiendada Sulle meeldib mõtestatud töö Töötad hea meelega vahetustes

Omalt poolt pakume

- Pärast edukat sissetöötamisperioodi Võrus on sul võimalik Eesti piires töötada ka kodukontorist!
- Töö on vaheldusrikas ja huvitav
- Sind ootab rahvusvaheline meeskond ja saksakeelne töökeskkond
- Meil on motiveeriv töötasusüsteem (põhipalk 1000 eurot + tulemustasu kuni 1000 eurot)
- Meil on põhjalik tasustatud koolitus ja pidev täiendõpe
- Töötaksid täistööajaga rahvusvahelises ettevõttes
- Meil on hubane kontor, hea kohv ja värsked puuviljad
- Hoolime sinu tervisest ja heaolust: sportimistoetus / tööandja tervisekindlustus, ujulakasutus
- Meil on põnevad ettevõtmised: lastetuba, tiimiüritused, Stammtischid
- Kokkuleppel saame koolitusperioodil aidata transpordi või majutusega

Kontakt:
Anni Marie Kunder
personal@danpower.ee
+372 5854 0795