Tartu maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
20.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Nõo vald, Nõo alevik

Töö kirjeldus

Direktori esmaseks ülesandeks on spordikooli käivitamine, mis hõlmab selleks vajaliku dokumentatsiooni koostamist ja sisuliste tegevuste elluviimist. Direktori ülesandeks on spordikooli juhtimine. Tööülesanded on määratletud spordikooli direktori ametijuhendis, mis on leitav nvv.kovtp.ee/spordikoolidirektor.
Dokumendid palume esitada hiljemalt 20. novembril 2019 kella 10.00-ks Nõo vallavalitsusele aadressil Voika 23 Nõo alevik, 61601 Tartumaa või digitaalselt allkirjastatuna e-posti aadressile vald@nvv.ee. Lisainfo: haridus- ja kultuuriosakonna juhatajalt - Anneli Vetka, anneli@nvv.ee, tel 524 2627.

- Direktori esmaseks ülesandeks on spordikooli käivitamine, mis hõlmab selleks vajaliku dokumentatsiooni koostamist ja sisuliste tegevuste elluviimist
- Direktori ülesandeks on spordikooli juhtimine
- Tööülesanded on määratletud spordikooli direktori ametijuhendis, mis on leitav nvv
- kovtp
- ee/spordikoolidirektor

Nõudmised kandidaadile

- Juhtimiskompetentsid
- hea suhtlemis- ja väljendusoskus
- analüüsivõime
- kohusetunne
- otsustus- ja vastutusvõime
- iseseisva töö ja meeskonnatöö oskus
- ausus
- korrektsus

Omalt poolt pakume

- Head töötingimused, vaheldusrikas töö, sõbralik töökollektiiv.

Kontakt:
Anneli Vetka
anneli@nvv.ee
524 2627