Liikluse peaspetsialist

Tallinna Transpordiamet
Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
21.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Vabaduse väljak

Töö kirjeldus

• Tallinna linna tänavaliikluse jooksev korraldamine ning liikluse ümbersuunamisega seotud küsimuste läbivaatamine ja lahendamine;• liiklusalaste projektide koostamine ja nende kooskõlastamine liikluskorralduse osas;• liikluskorraldusvahendite tellimine ja tellimuste täitmise kontrollimine;• teekattemärgistuse tööde planeerimine, läbiviimine ja aruandlus;• fooriobjektide tehnilise seisukorra kontrollimine ja ettepanekute tegemine nende rekonstrueerimiseks;• teenistuskohustustega seotud dokumentide vormistamine, andmete kogumine, töötlemine ja analüüs;• avalduste, kaebuste, märgukirjade läbivaatamine ning vastuste koostamine.

- • Tallinna linna tänavaliikluse jooksev korraldamine ning liikluse ümbersuunamisega seotud küsimuste läbivaatamine ja lahendamine
- • liiklusalaste projektide koostamine ja nende kooskõlastamine liikluskorralduse osas
- • liikluskorraldusvahendite tellimine ja tellimuste täitmise kontrollimine
- • teekattemärgistuse tööde planeerimine, läbiviimine ja aruandlus
- • fooriobjektide tehnilise seisukorra kontrollimine ja ettepanekute tegemine nende rekonstrueerimiseks
- • teenistuskohustustega seotud dokumentide vormistamine, andmete kogumine, töötlemine ja analüüs
- • avalduste, kaebuste, märgukirjade läbivaatamine ning vastuste koostamine

Nõudmised kandidaadile

- Algatusvõime ja loovus
- tahe osaleda uute lahenduste väljatöötamisel ning rakendamisel
- hea suhtlemis- ja väljendusoskus
- oskus oma seisukohti ja arvamusi põhjendada
- mõtete ja informatsiooni suulise ja kirjaliku esitamise võime
- otsustus- ja vastutusvõime
- pingetaluvus
- korrektsus ning oskus teha koostööd

Omalt poolt pakume

- Huvitavat ja vastutusrikast tööd, vajalikku täiendkoolitust, stabiilset töökohta linnasüdames, püsivat töötasu, puhkust 35 kalendripäeva aastas jm.

Kontakt:
Janne Raudsepp
Janne.Raudsepp@tallinnlv.ee
58545408